Ponad 1 kg suszu i 45 krzaków marihuany przejęli piekarscy stróże prawa w jednym z mieszkań w Zabrzu. W ręce śledczych wpadł 31-latek oraz jego 28-letnia żona. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i został objęty policyjnym dozorem. Podejrzanemu grozi kara nawet 10 lat więzienia.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich dowiedzieli się, że w jednym z mieszkań w Zabrzu mogą być przechowywane narkotyki. Stróże prawa wspierani przez kryminalnych z Zabrza dokonali przeszukania mieszkania, w wyniku którego znaleźli ponad 1 kg marihuany oraz 45 krzewów w różnej fazie wzrostu. Policjanci znaleźli także specjalistyczny sprzęt do uprawy konopi, który również został zabezpieczony. Skrupulatna praca piekarskich policjantów przyczyniła się do zatrzymania 31-latka oraz jego 28-letniej żony.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, oboje zostali przesłuchani przez prokuratora. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Źródło: Śląska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię