Policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie zatrzymali 25-latka oraz jego 21-letnią znajomą. Mieszkańcy Puław odpowiedzą za posiadanie znacznych ilości narkotyków. W mieszkaniu zajmowanym przez parę operacyjni zabezpieczyli łącznie blisko 350 gramów marihuany oraz substancji psychotropowych. Dodatkowo funkcjonariusze na poczet przyszłej kary zabezpieczyli ponad 16 tysięcy złotych. Grozić im może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymanie było efektem pracy policjantów z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej w Lublinie. Funkcjonariusze pracujący nad sprawą otrzymali anonimową informację, że dwoje mieszkańców Puław może być w posiadaniu znacznych ilości narkotyków.

W trakcie przeszukania wytypowanego mieszkania operacyjni zabezpieczyli marihuanę oraz substancję 3-CMC. Łącznie okazało się, że to blisko 350 gramów narkotyków. Część substancji była już poporcjowana. Dodatkowo policjanci na zabezpieczyli mienie w postaci pieniędzy w łącznej kwocie ponad 16 tysięcy złotych. Właściciele nielegalnego towaru zostali zatrzymani. Zarówno 25-latek jak i 21-latka usłyszeli zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Na wniosek śledczych zostali tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy. Za to przestępstwo grozić może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię