Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi zatrzymali 30-letnią mieszkankę podłódzkiej miejscowości, u której w domu zabezpieczyli susz roślinny, oraz kilka sadzonek konopi w różnej fazie wzrostu. Zatrzymana kobieta może usłyszeć zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków, za co grozi kara pozbawienia wolności nawet do lat 10.

W czwartek, 18 czerwca 2020 roku kryminalni pojechali na obrzeża Łodzi, aby sprawdzić zebrane wcześniej informacje dotyczące przestępstw narkotykowych. Według ich wiedzy 30-letnia kobieta może posiadać w swoim domu środki odurzające. Po krótkiej obserwacji została zatrzymana w chwili, gdy wyjeżdżała z posesji.

Pierwsze przeszukania samochodu potwierdziły podejrzenia funkcjonariuszy. W kubku termicznym odnaleźli susz roślinny zawinięty w folie aluminiową. Kolejne porcje suszu oraz wagę elektroniczną znaleźli w mieszkaniu. Ponadto w dziesięciu donicach znajdowały się sadzonki konopi indyjskich w różnych fazach wzrostu. Kobieta w rozmowie z mundurowymi oświadczyła, że narkotyki są jej własnością, i ma je na własny użytek.

30-latka została zatrzymana. W przeszłości była już notowana za podobne przestępstwa. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzić będą funkcjonariusze z KPP Łódź-Wschód. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię