Ponad kilogram narkotyków zabezpieczyli policjanci z Brzegu. 32-latek zakazane substancje ukrył w swoim mieszkaniu. W lodówce miał między innymi trzy kostki masła z marihuaną. Usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, do którego się przyznał. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Brzegu zatrzymali 32-letniego mieszkańca miasta. Z ich wcześniejszych ustaleń wynikało, że mężczyzna może mieć związek z przestępczością narkotykową. Kiedy kilka dni temu zauważyli podejrzanego na jednej z ulic w mieści, zatrzymali go. Wówczas ich przypuszczenia się potwierdziły. Mężczyzna przy sobie posiadał kilkanaście woreczków z różnymi narkotykami. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu, a substancje zostały zabezpieczone.

Podczas dalszych czynności, w mieszkaniu zatrzymanego śledczy ujawnili kolejne porcje zakazanych substancji. Wszystko było ukryte w szafkach. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad kilogram marihuany, 30 gramów amfetaminy i kilkanaście tabletek ecstasy. Dodatkowo w lodówce funkcjonariusze znaleźli ponad 300 gramów topionego masła z marihuaną. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, do którego się przyznał. Grozi mu do 10 lat więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię