Policjanci z wejherowskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli około ponad pół kilograma amfetaminy oraz uprawę kilkunastu roślin konopi. 26-latek usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości substancji odurzających, za co grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z wejherowskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w piątek po południu zatrzymali w Wejherowie mężczyznę, w związku z posiadaniem narkotyków. Podczas przeprowadzonych przeszukań w mieszkaniu zatrzymanego mężczyzny, w lodówce znaleźli ponad 600 gramów amfetaminy oraz inne drobne porcje marihuany, a sprawdzając kolejne pomieszczenia, znaleźli w specjalnie przygotowanym namiocie 17 roślin konopi. Rośliny te zostały zabezpieczone i zostaną zbadane. 26-latek kilka nocy spędził w policyjnym areszcie. Został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Dziś z rana został przekonwojowany do aresztu śledczego.

Został już przesłuchany oraz usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków. Niewykluczone, że usłyszy zarzut dotyczący uprawy konopi. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię