Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego ostrowieckiej komendy zatrzymali 54-letniego kierującego pojazdem marki Peugeot. Ostrowczanin spowodował kolizję drogową mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Ponadto mundurowi ustalili, że nie posiada on uprawnień do kierowania i był poszukiwany przez ostrowiecki sąd. 54-latek za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego w więziennej celi spędzi najbliższe 6 miesięcy.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 10.30 w miejscowości Karczma Miłkowska. Z relacji zgłaszającego wynikało, że kierujący pojazdem marki Peugeot spowodował kolizję drogową uderzając w ogrodzenie posesji.  Na miejsce natychmiast udali się policjanci z ostrowieckiej drogówki. Po chwili okazało się, że za kierownicą francuskiego auta siedział 54-letni ostrowczanin. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że mężczyzna wsiadł za kierownicę mając ponad 3 promile.

Dodatkowo sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że 54-latek nie posiada uprawnień do kierowania oraz jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Nieodpowiedzialny kierowca za uchylanie się obowiązku alimentacyjnego w więziennej celi spędzi najbliższe 6 miesięcy. Mężczyzna trafił już do zakładu penitencjarnego.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię