Kryminalni z toruńskiej komendy na terenie jednej z posesji w gminie Lubicz znaleźli 2,5 kg amfetaminy i ponad 200 g marihuany. Za kraty trafił 47-latek. Jest recydywistą, więc za złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 15 lat więzienia.

Wczoraj za kraty trafił 47-letni mieszkaniec gminy Lubicz. Jego zatrzymanie to efekt pracy kryminalnych z toruńskiej komendy zajmujących się przestępczością narkotykową. Policjanci już od pewnego czasu mieli przypuszczenia, że mężczyzna ten może łamać prawo.

Gdy funkcjonariusze weszli do domu jednorodzinnego zajmowanego przez 47-latka potwierdziły sie ich ustalenia. Tam znaleźli 2,5 kg amfetaminy i ponad 200 g marihuany. Część z narkotyków była zakopana w ogródku, a w ich odnalezieniu pomagał specjalnie wyszkolony do takich zadań pies służbowy.

Właściciel zakazanych środków trafił prosto do policyjnej celi. Jeszcze dzisiaj usłyszy zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i udziału w ich obrocie. 47-latek jest recydywistą dlatego grozi mu od 2 do 15 lat więzienia.

Źródło: Kujawsko-Pomorska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię