archiwum

W ostatnią sobotę gdyńscy funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zatrzymali 3 mężczyzn podejrzanych o dokonanie rozboju na 56-letnim kierowcy firmy zajmującej się przewozem osób. Decyzją Sądu Rejonowego w Gdyni zatrzymani, osoby w wieku 21-lat, 18 lat i 17 lat, zostali osadzeni w policyjnym areszcie na 3 miesiące.

Do rozboju doszło 2 dni wcześniej na jednej z ulic Gdyni w dzielnicy Orłowa. Z informacji przekazanych przez pokrzywdzonego wynikało, że troje młodych osób wymusiło na nim przy użyciu dwóch maczet oddanie swojego auta, telefonu i pieniędzy jakie miał przy sobie. 56-letni mężczyzna obawiając się o swoje zdrowie i życie spełnił żądanie i uciekł.

Nad sprawą ustalenia i zatrzymania sprawców rozboju pracowali śledczy z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie oraz funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Gdyni. Poczynione przez kryminalnych ustalenia i zebrane informacje operacyjne pozwoliły ustalić dane osób podejrzewanych o dokonanie przestępstwa. Do zatrzymania trojga mężczyzn doszło 2 dni później. W sobotę Sąd Rejonowy w Gdyni wydał decyzję o zatrzymaniu mężczyzn na 3 miesiące.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię