Do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem samochodu osobowego i quada doszło dziś w nocy w okolicy Zakrzewa na Pomorzu. Pijany kierowca audi staranował stojący na poboczu quad zabijając dwie osoby.

Tragedia rozegrała się około godziny 2. Poruszający się drogą Zakrzewo – Linia samochód marki audi wjechał w stojący na poboczu quad, przy którym znajdowała się 37-letnia kobieta oraz o sześć lat młodszy mężczyzna. Poszkodowani nie mieli żadnych szans na przeżycie.

Sprawca zdarzenia uciekł z miejsca wypadku. Po drodze audi uderzyło jeszcze w jeepa i kontynuował szarżę. Został zatrzymany kilka kilometrów dalej przez postronne osoby i przekazany policjantom.

Kierowcą audi okazał się 21-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego. Jak podało Polskie Radio sprawca wypadku miał trzy promile alkoholu we krwi. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Jutro zostanie doprowadzony do prokuratury.

 

1 KOMENTARZ

  1. Tak właśnie patologia postępuje ,nikt normalny nie wsadzie pijany do auta ,tymbardziej nikt nie ucieknie z miejsca wypadku,psychopata gta się naoglądał .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię