Przeszło 6 najbliższych lat spędzi za kratkami 31-letni chorzowianin, ścigany od ponad 10 lat na podstawie sześciu listów gończych. Na mężczyźnie ciążyły wyroki między innymi za rozboje i włamania. Ukrywający się za granicą 31-latek wpadł w Chorzowie, w pobliżu mieszkania swojej matki.

31-letni mieszkaniec Chorzowa doskonale zdawał sobie sprawę z tego, że od dawna poszukiwany jest przez polski wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna, który od dłuższego czasu ukrywał się w Holandii poszukiwany był za włamania, rozboje oraz inne przestępstwa.

Łącznie sześć listów gończych zapewni mu ponad 6 lat w więzieniu. Chorzowscy policjanci zajmujący się na co dzień poszukiwaniem osób ukrywających się przed organami ścigania lub wymiarem sprawiedliwości, uzyskali informację, że 31-latek przebywa obecnie w kraju. Stróże prawa namierzyli mężczyznę i czekali na odpowiedni moment. 31-latek wpadł w ich ręce w pobliżu mieszkania swojej matki. Zaskoczony mężczyzna próbował uciekać, jednakże szybko został zatrzymany przez poszukiwaczy. Mężczyzna trafił już do więzienia.

Źródło: śląska policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię