To przechodzi wszelkie wyobrażenia na temat tego, do czego zdolny jest człowiek. Małżeństwo z Rosji miało przyznać się do zabicia i zjedzenia co najmniej 30 osób. Swoje rytuały dokumentowali na zdjęciach. Są na nich fragmenty ludzkich ciał.

Małżeństwo kanibali.

W Rosji niejedno już widziano, mimo to wynik tego policyjnego śledztwa zszokował kraj. O sprawie szeroko informują tamtejsze media. W ciągu 18 lat rodzina kanibali z miasta Krasnodar zabiła i zjadła co najmniej 30 osób. Do wszystkiego mieli się przyznać. Rosyjskie organa ścigania na razie potwierdzają jednak tylko, że sprawa prowadzona jest pod kątem zabójstwa jednej osoby.

Sprawcą tych niewyobrażalnych zbrodni jest 35 letni Dmitry Bakshaev. Razem z nim kanibalizm uprawiała jego 42-letnia żona Natalia Bakshaeva. Mężczyzna miał powiedzieć śledczym, że swoje makabryczne praktyki zaczął już w 1999 roku.

Znaleziono przerażające zdjęcia. Kilka z nich przedostało się do mediów.Widać na nich ludzką głowę na talerzu w otoczeniu pomarańczy, a także odciętą dłoń, którą mężczyzna trzyma w ustach.

Ludzkie szczątki kanibale przechowywali w lodówce i w zamrażalniku, a nawet robili z nich przetwory, które wekowali w słoikach. Ofiary najpierw odurzali narkotykami. Policja znalazła także wideo z instruktażem, jak rozebrać i przygotować ludzkie mięso.

Małżeństwo pracowało na terenie szkoły wojskowej, gdzie mieli mieszkanie. Natalia była tam pielęgniarką. Na trop kanibali policja wpadła, gdy znaleziono należący do nich telefon, na którym znajdowały się zdjęcia z fragmentami ludzkich ciał. Mniej więcej w tym samym czasie natrafiono także worki z resztkami zwłok oraz rzeczami osobistymi ofiar. Małżeństwo przebywa w areszcie.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię