Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie zatrzymali 33-letnią kobietę i 32-letniego mężczyznę, którzy w nocy rozbili szybę w drzwiach wejściowych do klatki schodowej oraz uszkodzili lusterka w dwóch zaparkowanych samochodach. Stróże prawa przewieźli sprawców zdarzenia do policyjnej celi. Grozi im za to do 5 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj w nocy dyżurny otrzymał zgłoszenie, że jakaś kobieta budzi mieszkańców dzwoniąc domofonem. Dyżurny wysłał pod wskazany adres policjantów, którzy w rozmowie ze świadkami ustalili, że usłyszeli oni dźwięk tłuczonego szkła oraz widzieli jak kobieta z mężczyzną dzwonią domofonem po wszystkich mieszkaniach z żądaniem wpuszczenia ich na klatkę schodową. Następnie uszkodzili lusterka w dwóch zaparkowanych samochodach i poszli w kierunku centrum miasta.

Gdynia – więcej wiadomości kryminalnych

Na miejsce zdarzenia przyjechał technik kryminalistyki, który zabezpieczył ślady i zrobił dokumentację fotograficzną. Okazało się, że sprawcy rozbili szybę drzwi wejściowych do klatki schodowej. Funkcjonariusze ustalili rysopis kobiety i mężczyzny i zaczęli ich szukać. Mundurowi zauważyli parę, która odpowiadała rysopisowi. Na widok radiowozu mężczyzna próbował uciec ale mundurowi zatrzymali go.

33-letnia kobieta oraz jej 32-letni kolega zostali przewiezieni do policyjnej celi. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Gdyni Redłowie.

Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię