Dwa promile alkoholu w organizmie miał obywatel Zimbabwe, który zasnął za kierownicą toyoty. Mężczyznę wzmógł sen na środku ulicy Niepodległości. 26-latek został zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego. Niebawem usłyszy zarzuty. Może mu grozić do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.

Zgłoszenie o tym zdarzeniu policjanci otrzymali w sobotę wcześnie rano. Ze zgłoszenia świadków wynikało, iż na środku ulicy Niepodległości stoi toyota w której za kierownicą znajduje się nieprzytomny mężczyzna. Świadkowie podejrzewali, że mógł zasłabnąć.

Na miejsce skierowano patrol z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Funkcjonariusze bardzo szybko ustalili, że przyczyną tego zdarzenia nie jest zasłabnięcie, a alkohol. 26-letni obywatel Zimbabwe po przebudzeniu został poddany badaniu alkomatem, który wykazał w jego organizmie 2 promile.

26-latek usłyszy zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Może mu grozić do 2 lat więzienia, zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię