Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek poszukują Roberta Nogal, s. Roberta, ps. „FROG”. Mężczyzna ścigany jest listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy Warszawa Wola w celu odbycia kary roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu ściganego mężczyzny o kontakt z Dyżurnym Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI pod numerem telefonu 47 723-75-56, e-mail: dyzurny.krp6@ksp.policja.gov.pl.

O „Frogu” zrobiło się głośno w 2014 roku. Mężczyzna nagrywał swoje popisy na drogach i wrzucał je do internetu. Po przejrzeniu „wyczynów” Nogala, policjanci zatrzymali go i postawili przed sądem. Sąd zadecydował o ukaraniu go 2,5-letnim więzieniem i 5-letnim zakazem prowadzenia pojazdów.

Policjanci poszukują Roberta Nogal, s. Roberta, pseud. „FROG„. Mężczyzna poszukiwany jest listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy Warszawa Wola w celu odbycia kary roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 180 a KK.

Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny o kontakt pod numerem telefonu 47 723-81-71, 47 723-87 50 lub z najbliższą jednostką Policji.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: dyzurny.kp-targowek@ksp.policja.gov.pl. Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej (art. 280 § 2 kpk).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię