Bytomscy policjanci zatrzymali 25-letniego włamywacza. Mężczyzna w ostatnich dwóch latach włamał się do 26 samochodów w centrum Bytomia. Jego łupem padały drobne przedmioty znajdujące się w aucie o łącznej wartości kilku tysięcy złotych. Bytomianin usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci z komisariatu przy ulicy Chrzanowskiego od dłuższego czasu poszukiwali włamywacza, który upodobał sobie samochody w centrum miasta.

Jego sposób działania polegał na wybiciu szyby i zabraniu tego, co wartościowe z wnętrza. Przeważnie były to drobne przedmioty, ale zdarzały się również telefony komórkowe, nawigacje, rejestratory jazdy czy radia samochodowe. Wszystkie włamania miały miejsce w nocy. Straty, jakie powodował, to kilka tysięcy złotych. Śledczy z komisariatu ustalili i zatrzymali 25-latka w jego mieszkaniu przy ulicy Żołnierza Polskiego. Bytomianin trafił do policyjnego aresztu. Śledczy udowodnili mu 26 włamań do samochodów w latach 2016-2017. Mężczyzna przyznał, że skradzione przedmioty szybko sprzedawał na jednym z miejscowych targowisk. 25-latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Źródło: śląska policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię