Kryminalni Komisariatu Policji w Świebodzicach, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali kobietę podejrzaną o przestępstwa narkotykowe. W sprawie zabezpieczono 39 doniczek krzaków konopi w różnych fazach wzrostu oraz gotową już marihuanę, z której można by uzyskać ponad 2700 porcji handlowych tego narkotyku. „Plantatorka” usłyszała już zarzuty. Teraz o jej losie zdecyduje sąd.

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach, w wyniku pracy operacyjnej oraz dobrego rozpoznania rejonu służbowego, zlikwidowali profesjonalną plantację konopi indyjskich. Rośliny w różnych fazach wzrostu znajdowały się w mieszkaniu należącym do 34-latki.

Doniczki z krzakami konopi przechowywane były w dwóch specjalnie wydzielonych i przygotowanych pod uprawę specjalistycznych namiotach. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 39 doniczek z krzakami tej rośliny, wykorzystany w procederze sprzęt oraz środki chemiczne, a ponadto gotową już marihuanę. Można by uzyskać z niej ponad 2700 porcji handlowych tego narkotyku. 34-letnia „plantatorka” została zatrzymana i już usłyszała w tej sprawie zarzuty.

2 KOMENTARZE

  1. Jak to mowia doputy sie wode w garncu nosi dopuki sie ucho nie urwie. Swoja droga to myslala ze nikt z dupy nie strzeli a jednak. Mam nadzieje ze troche posiedzi bo detox sie jej na pewno przyda 🤪😋

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię