Na dwa miesiące do aresztu trafił 27-latek za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Taką decyzje podjął sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy. Bydgoszczanin wpadł w ręce policjantów z wydziału narkotykowego i pseudokibiców bydgoskiej komendy. W jego mieszkaniu znaleźli marihuanę oraz MDMA. Podejrzany powiązany jest ze środowiskiem pseudokibiców.

Policjanci z bydgoskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej i pseudokibiców ustalili, że jeden z mieszkańców osiedla Czyżówko może posiadać narkotyki. Typowany przez funkcjonariuszy mężczyzna to 27-latek powiązany ze środowiskiem pseudokibiców jednego z bydgoskich klubów piłkarskich.

Kryminalni przystąpili do realizacji. Rano namierzyli podejrzewanego, gdy wychodził z posesji. Następnie udali się z 27-latkiem do jego miejsca zamieszkania. Tam, po przeszukaniu pomieszczeń zabezpieczyli kilka woreczków z zielonym suszem roślinnym oraz woreczek z pięcioma tabletkami. Ponadto, zabezpieczyli elektroniczną wagę oraz pieniądze. Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do bydgoskiej komendy.

Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczony susz to marihuana, a tabletki to MDMA. Łącznie zabezpieczonych zostało blisko 300g narkotyków. 27-latek trafił do policyjnego aresztu. Dalej sprawą zajęli się śledczy z bydgoskiego Błonia, którzy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili podejrzanemu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Następnie podejrzany trafił przed oblicze prokuratora, który po jego przesłuchaniu postanowił wnioskować do sądu o tymczasowe aresztowanie. Natomiast sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego na najbliższe dwa miesiące.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię