archiwum

Zduńskowolscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali narkotyki. Jeden z nich metamfetaminę, a drugi marihuanę. Odpowiedzą za posiadanie narkotyków. Jednemu z nich, za posiadanie znacznej ilości środków odurzających, grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Zduńskowolscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, aby zweryfikować własne ustalenia, skontrolowali wychodzącego z siłowni 38-latka. Policjanci podejrzewali, że zduńskowolanin mógł posiadać narkotyki, więc przeszukali jego samochód. Rzeczywiście 38-latek posiadał marihuanę w samochodzie. Podejrzewając, że narkotyków może być więcej, pojechali z zatrzymanym do jego mieszkania. Na miejscu znaleźli więcej suszu roślinnego. Łącznie zabezpieczyli ponad 50 gramów marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Z 38-latkiem z siłowni wychodził jego 30-letni kolega. Kryminalni przeszukali również jego, podejrzewając, że też mógł posiadać narkotyki. Okazało się, że miał przy sobie prawie 2,2 grama metamfetaminy. 30-latek również został zatrzymany. Odpowie za posiadanie środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. 27 maja 2022 roku prokurator wobec obu podejrzanych zastosował dozory policyjne.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię