archiwum

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu zatrzymali mężczyznę za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Odpowiednio przygotowane „kryształy” przewoził w seicento. 43-latek usłyszał zarzut z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii, a decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej operacyjnie ustalili osobę, która mogła być zamieszana w handel lub posiadanie środków, których posiadanie w Polsce jest surowo zabronione.

20 kwietnia br. kryminalni namierzyli mężczyznę na przydrożnym parkingu w podpoznańskim Kiekrzu i tam go zatrzymali. Po przeszukaniu jego samochodu okazało się, że na fotelu pasażera przewoził ponad 1,5 kilograma substancji krystalicznej. Towar natychmiast został zabezpieczony, a 42-latek zatrzymany.

Po zebraniu dowodów w tej sprawie, mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Taki czyn zagrożony jest karą do 10 lat więzienia. Decyzją sądu mężczyzna trafił do tymczasowego aresztu, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię