Włocławscy policjanci przeszukali mieszkanie 25-latka i znaleźli tam ponad pół kilograma amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek śledczych, sąd zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy.

Włocławscy kryminalni, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, ustalili, że 25-letni mieszkaniec powiatu włocławskiego może posiadać w miejscu zamieszkania niedozwolone substancje. Postanowili więc przeszukać mieszkanie mężczyzny, aby zweryfikować te ustalenia.

Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. W miniony piątek (27.05.22) kryminalni znaleźli u mężczyzny dwie torebki foliowe z białym proszkiem, który następnie zabezpieczyli i przekazali do dalszych badań. Wykazały one, że jest to amfetamina o wadze ponad pół kilograma.

Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie, a następnego dnia (28.05.22) policjanci doprowadzili go do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków narkotycznych. Tego samego dnia odbyło się też posiedzenie sądu, który na wniosek śledczych zastosował wobec 25-latka miesięczny areszt tymczasowy. Za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię