Policjanci z koszalińskiej komendy nie ustają w walce z przestępczością narkotykową. Tym razem efektem pracy kryminalnych jest zabezpieczenie ponad kilograma substancji zakazanych ustawą. Zatrzymany mieszkaniec Koszalina już usłyszał zarzuty za posiadanie narkotyków i został tymczasowo aresztowany.

Kryminalni z koszalińskiej komendy realizując czynności operacyjne ustalili, że w jednym z koszalińskich mieszkań mogą znajdować się znaczne ilości narkotyków. W trakcie przeszukania ich podejrzenia szybko się potwierdziły. Policjanci ujawnili ponad kilogram substancji zakazanych ustawą. Technik kryminalistyki zabezpieczone substancje poddał wstępnym badaniom potwierdzając, że jest to marihuana i amfetamina. 33-letni posiadacz narkotyków został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

Zatrzymany mężczyzna już usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Zgodnie z przepisami ustawy grozi mu  do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy w Koszalinie na wniosek prokuratora wydał postanowienie o zastosowaniu wobec podejrzanego izolacyjnego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię