W ręce kryminalnych z będzińskiej komendy zwalczających przestępczość narkotykową wpadł 29-letni diler. Po przeszukaniu jego mieszkania, stróże prawa znaleźli narkotyki w ilości pozwalającej przygotować prawie 2 tys. porcji. Chwilę wcześniej policjanci zatrzymali 31-letniego klienta mężczyzny, który wyszedł od niego z porcją marihuany i amfetaminy.

Będzińscy policjanci uzyskali informacje o 29-letnim mieszkańcu Czeladzi, który może handlować narkotykami. Kryminalni namierzyli mężczyznę i we wtorek poszli do znajdującego się w centrum Czeladzi mieszkania. Jeszcze przed zatrzymaniem 29-latka, w ręce policjantów wpadł jego 31-letni klient, który właśnie wyszedł od swojego dostawcy z kupioną porcją marihuany i amfetaminy. W trakcie przeszukania mieszkania 29-latka stróże prawa znaleźli amfetaminę, z której można przygotować prawie 2 tysiące porcji oraz blisko 200 porcji marihuany.

Obaj mężczyźni staną teraz przed obliczem prokuratora i sądu. Klientowi za posiadanie narkotyków grozi kara 3 lat więzienia, jego diler za kratkami może spędzić nawet 10 lat. Będzińscy policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań w sprawie, bowiem docierają już do kolejnych klientów 29-latka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię