Policjanci z Ochoty zatrzymali 24-latka, który przechowywał w swoim mieszkaniu znaczne ilości narkotyków. W wyniku przeprowadzonych działań, funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie blisko 600 gramów kokainy i marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Kryminalni z Komendy Rejonowej Policji Warszawa III udali się do jednego mieszkań przy ulicy Zarankiewicza we warszawskich Włochach. Z uzyskanych informacji wynikało, że jedna z zamieszkujących tam osób może przechowywać duże ilości substancji odurzających. 24-latek był bardzo zaskoczony wizytą funkcjonariuszy. W jego pokoju policjanci znaleźli marihuanę oraz kokainę. W toku czynności zabezpieczonych zostało blisko 600 gramów narkotyków.

24-letni mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do Komisariatu Policji Warszawa Włochy. Usłyszał już zarzuty związane z posiadaniem znacznej ilości substancji odurzających. Za złamanie przepisów wynikających z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Ochota.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię