Kryminalni z bytomskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Kryminalni podczas przeszukania mieszkania znaleźli marihuanę i amfetaminę, z których można było przygotować ponad 1,5 tysiąca działek dilerskich. Teraz grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków usłyszał 33-letni mieszkaniec Bytomia. Jego mieszkanie w miniony piątek przeszukali policjanci zwalczający przestępczość narkotykową. Z informacji, jaką posiadali, wynikało, że mężczyzna przechowuje narkotyki. Informacje potwierdziły się. Podczas przeszukania mieszkania stróże prawa znaleźli i zabezpieczyli ponad marihuanę, z której można było przygotować prawie 600 działek dilerskich i amfetaminę z której powstałoby ponad 900 porcji.

Jak się okazało, mężczyzna w przeszłości był już zatrzymywany za posiadanie narkotyków. Śledczy przedstawili mu zarzut, a prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Za przestępstwo posiadania znacznej ilości narkotyków grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię