Makowscy kryminalni w mieszkaniu zatrzymanego 20-latka zabezpieczyli blisko 60g metamfetaminy, 2g marihuany, 0,5g amfetaminy i 50 sztuk tabletek ecstasy. Mężczyzna miał też kilka tysięcy złotych, które również zostały zabezpieczone. 20 – latkowi grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W ostatnich dniach policjanci kryminalni zajmujący się przestępczością narkotykową realizując czynności operacyjne ustalili, że w jednym  z mieszkań na terenie Makowa Mazowieckiego 20-latek posiada znaczną ilość narkotyków. Funkcjonariusze przeprowadzili niezbędne ustalenia i sprawdzenia.

Podczas ich realizacji w mieszkaniu policjanci zastali 20-letniego mężczyznę i 19-letnią kobietę. Obydwoje to mieszkańcy Makowa Mazowieckiego. Podczas przeszukania w mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli w sumie blisko 60g metamfetaminy, 2g marihuany, 0,5g amfetaminy i 50 sztuk tabletek ecstasy. Do tego wagę elektroniczną oraz kilka tysięcy złotych gotówki.

Mężczyzna i kobieta zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Po wykonaniu czynności kobieta została zwolniona, natomiast 20-letni makowianin usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych oraz handel nimi. Wobec mężczyzny prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji oraz poręczenia majątkowego. Grozi mu za to kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię