Do kolizji BMW z gimbusem doszło wczoraj w Piaskach. Kierowca osobówki na ośnieżonym i oblodzonym placu znajdującym się przed szkołą celowo wprowadzał samochód w poślizgi, jednak stracił panowanie i uderzył w stojący autobus, który kilka chwil wcześniej przywiózł uczniów do szkoły. 19-letniemu kierowcy BMW zatrzymano prawo jazdy, które posiadał zaledwie od 3 miesięcy.

Wczoraj rano świdnicka drogówka otrzymała zgłoszenie o kolizji drogowej na terenie Zespołu Szkół w Piaskach. Po przybyciu na miejsce okazało się, że 19-latek na ośnieżonym placu szkolnym wprowadzał BMW w poślizgi.  Podczas jednego z manewrów nagle stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w autobus, który przywiózł uczniów do szkoły. Na szczęście nikomu nic się nie stało i zakończyło się na niewielkich uszkodzeniach pojazdów.

Kierowcy osobówki wcześniej kilkukrotnie zwracano uwagę aby zaprzestał swoich manewrów z uwagi na poruszające się po placu dzieci – jednak bezskutecznie. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. 19-letniemu uczniowi policjanci zatrzymali prawo jazdy. Teraz o dalszym jego losie zadecyduje sąd.

Źródło: Lubelska Policja

1 KOMENTARZ

  1. Normalnie głupoty ktoś pisze ,na podstawie zeznań jednej strony . Kierowca wjeżdżał na parking bo jechał do szkoły. Patrząc na to miejsce zastanowić się trzeba gdzie kierowca mógł kręcić te „bączki” . Musiałby być chyba pozbawiony rozumu ,żeby w tym miejscu szpanować. Było tyle śniegu ,że musiał przygazowac ,żeby się nie zakopać,wpadł w poślizg i gotowe . Ale …. BMW i młody kierowca i opinia gotowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię