Policjanci z Żoliborza zatrzymali mężczyznę który uszkodził zaparkowany samochód. 30-latek kopnął w zderzak i wskoczył na maskę pojazdu, w którym siedział policjant. Mężczyzna spowodował straty sięgające 2500 złotych. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W zaparkowanym na ulicy Broniewskiego samochodzie siedział kierowca, który jest policjantem w żoliborskim komisariacie. W pewnym momencie bez wyraźnego powodu, przechodzący obok samochodu mężczyzna kopnął w zderzak, a następnie wskoczył na maskę i zaczął po niej skakać. Właściciel samochodu, wybiegł z niego i obezwładnił 30-letniego przechodnia. W międzyczasie na miejsce został wezwany patrol z Żoliborza.

Mundurowi z Żoliborza zatrzymali 30-latka i przewieźli do komisariatu przy ulicy Rydygiera. Pokrzywdzony wycenił straty na kwotę sięgającą 2500 złotych. Mężczyźnie przedstawiono zarzut uszkodzenia mienia. Podczas przesłuchania przyznał się do popełnionego czynu, ale nie potrafił wyjaśnić czym spowodowane było jego zachowanie. Za czyn ten grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię