W niedzielę po północy policjanci otrzymali zgłoszenie, o tym, że dwóch mężczyzn dewastuje samochód. Mundurowi natychmiast pojechali we wskazane miejsce i zauważyli opisanych w zgłoszeniu mężczyzn. 20-latkowie stwierdzili, że samochód jest ich i zniszczyli go dla zabawy, a umowę nabycia pojazdu pokażą w miejscu zamieszkania. W domu policjanci oprócz potwierdzenia własności opla znaleźli narkotyki, a w szafie hodowlę krzaków marihuany. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Za wytwarzanie i posiadanie narkotyków oraz przedmiotów służących do wytwarzania środków odurzających grozi kara 3 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny bytowskiej jednostki w niedzielę po północy otrzymał zgłoszenie, o tym, że w Bytowie na ul. Jana Kochanowskiego dwóch mężczyzn skacze po samochodzie i wybija w nim szyby. We wskazane miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy zauważyli opisywane w zgłoszeniu osoby. 20-latkowie powiedzieli policjantom, że samochód marki Opel należy do nich i zniszczyli go dla zabawy, a umowę kupna pojazdu mogą okazać policjantom w miejscu zamieszkania.

Policjanci w mieszkaniu nie tylko potwierdzili, że pojazd należy do mężczyzn, ale również znaleźli w nim marihuanę, a w trakcie przeszukania, w szafie zabezpieczyli hodowlę kilkunastu krzaków marihuany. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i noc spędzili w policyjnym areszcie. Policjanci przesłuchali już obu mężczyzn, którzy w najbliższym czasie najprawdopodobniej usłyszą zarzuty.

Za wytwarzanie i posiadanie narkotyków oraz przedmiotów służących do wytwarzania środków odurzających grozi kara 3 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię