archiwum

Policjanci wytypowali i zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który umówił się z rzekomą nastolatką na spotkanie o podłożu seksualnym.

28-letni mężczyzna, poprzez internet nawiązał kontakt z osobą podającą się za 14-letnią dziewczynę. W trakcie rozwoju wirtualnej znajomości zaproponował nastolatce odbycie stosunku seksualnego. Ostatecznie 25 września 2017 roku umówił się na spotkanie z rzekomą nastolatką. Mężczyzna nie krył zaskoczenia, gdy zamiast dziewczyny napotkał na swej drodze łódzkich stróżów prawa.

Jak się okazało, amator igraszek miłosnych z małoletnią w rzeczywistości korespondował z dorosłą kobietą, która posługiwała się fikcyjnym profilem na jednym z komunikatorów internetowych. Kobieta chcąc ujawnić nienaturalne preferencje seksualne swojego rozmówcy zgłosiła sprawę na policję. W chwili umówionego spotkania, na mężczyznę czekali już kryminalni z I Komisariatu KMP w Łodzi, którzy przy udziale funkcjonariuszy z komendy wojewódzkiej namierzyli 28-latka.

Zgromadzony materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu składania za pośrednictwem sieci telekomunikacyjnej propozycji obcowania płciowego osobie poniżej 15 roku życia, co zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna nie był wcześniej notowany. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Źródło: Łódzka Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię