Wczoraj opatowscy policjanci zatrzymali 17-latka, który marihuaną częstował dwóch 16-latków. Po zażyciu narkotyku jeden z nastolatków trafił do szpitala. 17-latkowi za czyn którego się dopuścił grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj opatowscy policjanci otrzymali informację że w jednej z ożarowskich szkół 17-letni uczeń może znajdować się pod wpływem narkotyków. Policjanci niezwłocznie udali się na miejsce. W trakcie czynności okazało się, że 16-latkowi który ,,poczęstował’’ się marihuaną udzielana już pomoc medyczna, ponieważ źle się poczuł. Młody człowiek trafił został do szpitala. Jak ustalili policjanci to 17-latek „poczęstował” narkotykami dwóch 16-latków. Podczas przeszukania w miejsca zamieszkania 17-latka mundurowi ujawnili dwie porcje suszu wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana.

Policjanci zabezpieczyli narkotyki. Młody człowiek za swoje czyny odpowie przed sądem. Za posiadania i udzielania narkotyków innym osobom ustawodawca przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: świętokrzyska policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię