70-letnia mieszkanka Biłgoraja została potrącona na przejściu dla pieszych przez samochód. Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17:30 na ul. Lubelskiej. Na szczęście kobieta nie odniosła poważnych obrażeń. Kierowca, który potrącił kobietę był trzeźwy. Mężczyźnie za rażące naruszenia przepisów ruchu drogowego zostały zatrzymane prawo jazdy.

W środę około godziny 17:30 policjanci biłgorajskiej drogówki zostali skierowani na ul. Lubelską w Biłgoraju gdzie na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia kobiety. Mundurowi ustalili, że w przechodzącą przez przejście 70-latkę z Biłgoraja uderzył 46-latek z gminy Frampol, który kierował Fordem. Kierowca był trzeźwy.

Zdarzenie zostało zarejestrowane kamerą monitoringu znajdującą się na jednym z budynków w okolicy miejsca zdarzenia. 70-latka z obrażeniami została przewieziona do szpitala w Biłgoraju na szczęście obrażenia nie zagrażały jej życiu. 46 letni kierowca forda za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym odpowie przed sądem. Mężczyźnie zostały również zatrzymane prawo jazdy.

Źródło: Lubelska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię