Funkcjonariusze kwidzyńskiej policji zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uwięzienie 26-letniego mężczyzny. Był on przez kilkanaście minut wożony w bagażniku po pobliskich miejscowościach przez nietrzeźwego 47-latka. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi kara, nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Kwidzyńscy policjanci zostali powiadomieni o tym, że 47-letni mężczyzna 15 maja br. około godziny 15.00 na terenie jednej z miejscowości w gminie Gardeja siłą wepchnął i zamknął w bagażniku 26-letniego mężczyznę i przez kilkanaście minut woził go po pobliskich miejscowościach. Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że nietrzeźwy 47-latek spod sklepu spożywczego wywiózł 26-latka do pobliskiej miejscowości, w której kazał mu wyjść z auta. Wstępnie ustalono, że przyczyną całego zdarzenia były nieporozumienia pomiędzy mężczyznami.

Policjanci szybko ustalili personalia sprawcy. Tego samego dnia został on zatrzymany, sprawdzono jego stan trzeźwości, mężczyzna wydmuchał ponad 2 promile, została pobrana od niego krew do badań. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi kara, nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię