archiwum

Aktem oskarżenia zakończyło się dochodzenie przeciwko byłej już pracownicy jednego z banków z terenu powiatu zwoleńskiego. Kobieta podejrzewana jest o kradzież ponad 50 tys. zł z kont klientów banku. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Z materiałów zebranych przez zwoleńskich policjantów wynika, że 43-letnia pracownica banku kradła  pieniądze  zgromadzone na rachunkach klientów banku. Kobieta od sierpnia 2019 roku do października 2020 roku wypłacała z kont różne kwoty pieniędzy. Pracownica wpadła, kiedy jeden z klientów zorientował się, że nie zgadza się saldo na rachunku. Bank podjął czynności sprawdzające pracownicę i zawiadomił zwoleńską prokuraturę.

W Komendzie Powiatowej Policji w Zwoleniu przyjęto zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Zgromadzone materiały pozwoliły na przedstawienie kobiecie 26 zarzutów kradzieży. 43-latka odmówiła złożenia wyjaśnień. Sprawą zajmie się sąd. Za kradzież podejrzanej grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Na poczet kar policjanci zabezpieczyli mienie byłej już kasjerki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię