Policjanci ze zgorzeleckiej grupy „Nysa” Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej na jednej z ulic w miejscowości Bogatynia odnaleźli pochodzące z kradzieży pojazdy Kia Stinger oraz Alfa Romeo Giulia. Samochód zostały skradzione w dniach 14 oraz 15 czerwca z terenu Niemiec. Właściciele pojazdów wycenili ich wartość w sumie na kwotę 45 000 euro. Policjanci prowadzą teraz działania zmierzające do zatrzymania osób mających związek z ich kradzieżą.

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy „Nysa” Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu w wyniku pracy operacyjnej uzyskali informację na podstawie której, wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej na jednej z ulic w miejscowości Bogatynia odnaleźli kradzione pojazdy Kia Stinger oraz Alfa Romeo Giulia. Samochody został skradzione w dniach 14  oraz 15 czerwca 2022 roku z terenu Niemiec. Tablice rejestracyjne, które były założone na pojazdach przypisane były do innych pojazdów. Właściciele wycenili ich wartość na 45 000 euro.

Pojazdy po przeprowadzeniu czynności procesowych zostaną wydane właścicielom. Funkcjonariusze prowadzą teraz czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia i zatrzymania osób mających związek z tymi kradzieżami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię