Biłgorajscy kryminalni zatrzymali 23-latka kierującego mercedesem, który po najechaniu na leżącego na jezdni 36-latka nie udzielił mu pomocy i odjechał z miejsca wypadku. Mężczyzna w wyniku obrażeń zmarł na miejscu. Ustalamy szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę około godziny 1:00 w miejscowości Luchów Górny, powiat biłgorajski. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w miejscu nieoświetlonym, na leżącego na jezdni 36 letniego mieszkańca powiatu biłgorajskiego najechał kierujący, który nie udzielając mu pomocy odjechał z miejsca zdarzenia.

Operacyjna praca biłgorajskich policjantów doprowadziła do ustalenia, że kierującym samochodem marki Mercedes był  23-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Od mężczyzny pobrano krew do dalszych badań, które wykażą czy w chwili zdarzenia był trzeźwy. Niestety 36-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego, na którego najechał mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Decyzją prokuratora jego ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Obecnie trwają czynności, które pozwolą ustalić dokładne okoliczności i przebieg wypadku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię