Policjanci ze Złotoryi zatrzymali kierowcę, który nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Był pod wpływem alkoholu, a badanie narkotestem wykazało obecność w jego organizmie trzech różnych narkotyków. W wyniku sprawdzenia jego odzieży okazało się, że posiadał przy sobie metamfetaminę. Za popełnione czyny niezgodne z prawem, mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego, podczas nocnej służby na terenie Złotoryi, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki bmw. Był nim 29-letni mieszkaniec gminy Złotoryja. Sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Co więcej, tej nocy kierował autem będąc pod wpływem alkoholu. W trakcie dalszych czynności, w jego odzieży, policjanci ujawnili a następnie zabezpieczyli narkotyk w postaci metamfetaminy. Mając przypuszczenie, że może on znajdować się także pod wpływem tego środka, funkcjonariusze przeprowadzili mu badanie narkotesterem. Wykazało ono obecność w jego organizmie trzech różnych narkotyków: marihuany, amfetaminy i metamfetaminy.

29-latek został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. O jego dalszym losie będzie decydował sąd. Za popełnione wykroczenie i przestępstwa grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię