Foto: archiwum

Policjanci z drogówki 24 marca 2021 roku zatrzymali kierowcę pojazdu asenizacyjnego, który kierował po zażyciu narkotyków. Oprócz tego mężczyzna przy sobie oraz w miejscu zamieszkania posiadał środki odurzające. 42-letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego został zatrzymany, odpowie za jazdę pod wpływem narkotyków oraz posiadanie środków odurzających. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat, utrata prawa jazdy i grzywna.

W środę, 24 marca 2021 roku około godziny 10:00, dyżurny skierniewickiej komendy policji, otrzymał informację od operatora monitoringu miejskiego, że zauważył mężczyznę, który przy samochodzie może zażywać narkotyki. Mężczyzna kierował pojazdem asenizacyjnym marki Jelcz, należącym do jednej ze spółek z powiatu skierniewickiego  i zatrzymał się na osiedlu domów jednorodzinnych. Dyżurny skierował na miejsce patrol drogówki.

Po krótkim czasie na przedmieściach Skierniewic, policjanci zatrzymali 42-letni mieszkańca powiatu skierniewickiego. Wynika badania śliny na zawartość środków odurzających dał wynik pozytywny. W trakcie przeszukania pojazdu policjanci znaleźli środki odurzające. Innego rodzaju narkotyki policjanci zabezpieczyli również w miejscu zamieszkania mężczyzny. 42-latek został zatrzymany, grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat, utrata prawa jazdy i grzywna.

3 KOMENTARZE

  1. Niestety, muszę się zgodzić z przedmówcą. Funkcjonariusze ze Skierniewic muszą się bardzo nudzić, skoro zajmują się szambiarzami pod wpływem amfetaminy. Śmierć k***** i frajerom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię