Policja w Krynicy-Zdroju dzięki wsparciu lokalnego samorządu wprowadziła do służby nowy radiowóz. Już na pierwszy rzut oka auto odróżnia się wyglądem od policyjnych pojazdów, które można zobaczyć na polskich drogach. „To nie przebierańcy! Tym samochodem naprawdę jeżdżą kryniccy policjanci” – pisze lokalny portal sadeczanin.info.

Nowa toyota yaris, dofinansowana przez samorząd Krynicy-Zdroju trafi do tamtejszego komisariatu. W przekazaniu pojazdu wzięli udział Piotr Ryba – Burmistrz Krynicy-Zdroju, Irena Weber-Grelecka – Przewodnicząca Rady Miejskiej w Krynicy-Zdroju, a także Komendant Komisariatu Policji w Krynicy-Zdroju – nadkom. Andrzej Stach. Szef sądeckich policjantów, wręczając burmistrzowi okolicznościową statuetkę, podziękował za to logistyczne wsparcie i dobrą współpracę w ubiegłym roku.

Najnowsze wiadomości kryminalne 

Dobra współpraca z samorządami oraz zwiększenie policyjnego taboru samochodowego wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców oraz turystów odwiedzających ten rejon Sądecczyzny.

Co jakiś czas w Polsce dochodzi do przestępstw dokonywanych przez osoby podające się za policjantów. Miały już miejsce przypadki, gdy upodabniali używane przez siebie samochody do radiowozów, czym zyskiwali zaufanie swoich ofiar. Jeśli mamy wątpliwości, co do wiarygodności funkcjonariuszy, najlepiej zadzwonić na numer alarmowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię