archiwum

Policjanci z Bychawy udowodnili dwójce mieszkańców powiatu lubelskiego pobicie. Ich ofiarą padł 31-latek, który przyszedł do uczestników libacji i chciał zabrać swoją dziewczynę. Sprawcy w wieku 33 i 34 lat usłyszeli zarzuty. Decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego tygodnia. Z ustaleń w sprawie wynika, że 31-latek przyszedł po swoją dziewczynę, która spożywała alkohol wraz ze znajomymi. Kompanom kobiety to się jednak nie spodobało. Dlatego doszło między nimi do nieporozumień, które szybko przerodziły się w awanturę. Mężczyzna był bity i kopany po całym ciele przez 33-latkę i 34-latka. Para bijąc pokrzywdzonego naraziła go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia oraz spowodowała ciężki uszczerbek na zdrowiu. Mężczyzna trafił do szpitala.

Sprawcy zostali zatrzymani i doprowadzeni do prokuratury oraz sądu. Oboje usłyszeli zarzuty. Najbliższe 3 miesiące spędzą w tymczasowym areszcie. Za pobicie i spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi do 10 lat więzienia.

1 KOMENTARZ

  1. A co w czasie pobicia pokrzywdzonego robiła jego pozal się Boże partnerka, która poszła z dwoma kolegami na wódeczkę….hahahahahaha…po prostu się zdenerwowali bo im mięcho z przed nosa sprzątnął hahahhaha pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię