Policjanci ustalają tożsamość i poszukują mężczyzny, który podejrzewany jest o uszkodzenie ciała 39-letniego mieszkańca Katowic. Sprawca wraz z kolegą najpierw zaczepił słownie pokrzywdzonego, wyrwał mu torbę z butelkami, którą rzucił o jezdnię, a następnie kopnął go w twarz, na skutek czego pokrzywdzony upadł i doznał obrażeń. Pomocy udzielili mu dopiero przechodnie, którzy wezwali pogotowie ratunkowe i policję. Wszystkie osoby, które rozpoznają tego mężczyznę na zdjęciach i nagraniu z monitoringu proszone są o kontakt z policjantami z Katowic pod numerem tel. 32 200 2555 lub 997.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu V Policji w Katowicach ustalają tożsamość i poszukują mężczyzny, który podejrzewany jest o uszkodzenie ciała 39-letniego mieszkańca Katowic. Do zdarzenia doszło 12 lipca br. kilkanaście minut przed godziną 21 na skrzyżowaniu ulic 1- Maja i Marcinkowskiego.

Jak wynika z ustaleń policjantów, 39-letni mieszkaniec Katowic stojąc przy przejściu dla pieszych został zaczepiony słownie przez 2 nieznanych mężczyzn. Najpierw między nimi doszło do wymiany zdań, a gdy pokrzywdzony próbował odejść od nich, mężczyźni poszli za nim i zagrodzili mu drogę. Jeden z mężczyzn wyrwał pokrzywdzonemu torbę z butelkami, którą rzucił o ziemię, a następnie kopnął pokrzywdzonego w twarz. Sprawcy uciekli, a pokrzywdzonemu pomocy udzielili przechodnie, którzy wezwali pogotowie ratunkowe i policję. Mężczyzna trafił do szpitala. Obecnie prowadzone jest postępowanie przygotowawcze w kierunku art. 158 §  1 kk. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu z pobliskiej firmy.  Policjanci ustalają tożsamość i poszukują mężczyzny, który jest podejrzewany  o uszkodzenie ciała 39-latka.

Wszystkie osoby, które posiadają informację, na temat tego mężczyzny widocznego na nagraniu i zdjęciach, prosimy o kontakt z  policjantami z Komisariatu V Policji w Katowicach pod numerem całodobowo  tel. 32 200 2555, 32 200 3700, 32 200 3701 lub 997. Gwarantujemy anonimowość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię