W sobotę sierpecka policja zatrzymała mężczyznę, który zranił nożem w szyję swojego kolegę. Do zajścia doszło w jednym z mieszkań na terenie Sierpca, obaj byli nietrzeźwi. W trakcie spotkania, pokłócili się o ilość kiełbasy w zupie. 39-letniemu mieszkańcowi powiatu sierpeckiego grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Do dramatycznych scen doszło w minioną sobotę w jednym z mieszkań na terenie miasta Sierpca. Podczas spotkania, w trakcie którego spożywany był alkohol, miała miejsce sprzeczka pomiędzy kolegami, w wyniku której 53-latek został zaatakowany nożem. Z ustaleń policji wynika, że 39-latni mężczyzna zaatakował swojego kolegę ponieważ ten nałożył sobie za dużo jedzenia na talerz.

Następnie sprawca wyszedł z mieszkania w nieznanym kierunku. Na miejsce zostały skierowane służby ratunkowe. Stan 53-latka był na tyle poważny, że został zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala.

Policjanci niezwłocznie podjęli działania celem odnalezienia sprawcy zdarzenia. Bardzo dobre rozpoznanie i szybkość działań doprowadziły do zatrzymania przez sierpeckich policjantów, już po kilkunastu minutach od zgłoszenia, 39-letniego mężczyzny.

Wczoraj prokurator przedstawił  podejrzanemu zarzut, do którego się przyznał. Wobec 39-latka zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: mazowiecka policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię