archiwum

Dzielnicowi zatrzymali 31-letnią kobietę, która kierowała samochodem mimo braku uprawnień do prowadzenia pojazdów. Podczas przeszukania jej torebki, policjanci znaleźli również narkotyki. Kobieta usiłowała przekupić funkcjonariuszy, oferując im 5000 złotych w zamian za odstąpienie od czynności służbowych.

24 marca 2023 roku, policjanci z Komisariatu Policji w Krośniewicach zatrzymali do kontroli drogowej kobietę kierującą lexusem. 31-latka zachowywała się nerwowo, a szybko wyszło na jaw, że nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami. W torebce kobiety funkcjonariusze ujawnili narkotyki – wstępne badanie potwierdziło, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina.

W trakcie wykonywanych czynności, 31-latka próbowała przekupić policjantów, oferując im 5 tysięcy złotych w zamian za odstąpienie od czynności. Pomimo pouczeń o odpowiedzialności karnej za jej działanie, kobieta nadal próbowała wręczyć mundurowym część zaproponowanej kwoty, obiecując dostarczenie reszty w późniejszym terminie.

31-latka została zatrzymana i usłyszała zarzuty dotyczące prowadzenia pojazdu bez uprawnień, posiadania narkotyków oraz próby przekupstwa. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem, gdzie grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię