Policjanci z grudziądzkiej grupy SPEED zatrzymali kierowcę mercedesa, który jechał autem pomimo rozbitej przedniej i bocznej szyby. Szybko okazało się, że to był początek jego kłopotów. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, dlatego po wykonanych niezbędnych czynnościach trafił za kraty.

Wczoraj (21.06) w Grudziądzu na ulicy Waryńskiego funkcjonariusze grypy SPEED w trakcie patrolu zauważyli osobowego mercedesa, którego stan techniczny pozostawiam wiele do życzenia. Szyba czołowa oraz boczna od strony kierowcy były w znacznym stopniu rozbite. Dodatkowo podczas zatrzymywania do kontroli zauważyli, że kierowca nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.

W trakcie czynności okazało się dodatkowo, że 46-letni mieszkaniec Grudziądza nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami oraz jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Mężczyzna za wykroczenia w ruchu drogowym otrzymał mandat karny na łączną kwotę 600 zł. Pojazd został usunięty z drogi na parking strzeżony. Za kierowanie pojazdem pomimo braku uprawnień odpowie przed sądem. Na rozprawę będzie oczekiwał w zakładzie karnym w związku z karą, której unikał.

Źródło: policja Grudziądz 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię