archiwum

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o serię kradzieży z włamaniem na szkodę swojego pracodawcy. Mieszkanka powiatu karkonoskiego pracując jako instruktor nauki jazdy systematycznie podkradała pieniądze z kasy pracodawcy. Okazało się, że ma na koncie blisko 100 takich czynów, a poniesione straty pokrzywdzony oszacował na około 60 tysięcy złotych. Część skradzionej gotówki policjanci odzyskali. Teraz kobieta za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 38-letnią mieszkankę powiatu karkonoskiego podejrzaną o serię kradzieży z włamaniem.

Jak ustalili funkcjonariusze, kobieta pracując jako instruktor nauki jazdy systematycznie podkradła z kasy pracodawcy pieniądze. Okazało się, że kasę otwierała za pomocą dorobionego klucza. W okresie od lutego ubiegłego roku do września br. 38-latka dopuściła się blisko 100 takich czynów, a pracodawca poniesione straty oszacował na około 60 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze prowadząc czynności w tej sprawie odzyskali część skradzionych pieniędzy. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Mieszkanka powiatu karkonoskiego trafiła do policyjnego aresztu. Teraz za kradzieże z włamaniem grozić jej może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię