Białostoccy kryminalni zatrzymali 3 mężczyzn podejrzane o pobicie 20 i 21-latka. Do zdarzenia doszło na początku października w mieszkaniu jednego z pokrzywdzonych. Napastnicy pod pretekstem odebrania swoich dziewczyn, które wspólnie z 20 i 21-latkiem spożywały alkohol zaatakowali pokrzywdzonych. Cała trójka usłyszała zarzuty pobicia. Grozi im za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Białostoccy kryminalni zatrzymali 3 mężczyzn podejrzanych o pobicie 20 i 21-latka. Do zdarzenia doszło w pierwszą niedzielę października, na osiedlu Piasta. Mundurowi ustalili, że trzech mężczyzn pod pretekstem odebrania swoich dziewczyn z „domówki”, w trakcie której wspólnie z 20 i 21-latkiem spożywały alkohol, zaatakowali pokrzywdzonych. Napastnicy bili ich rękami, a kiedy upadli kopali po głowie i górnych częściach ciała. Chwilę później uciekli.

Kryminalni z białostockiej komendy 3 dni po zdarzeniu zatrzymali dwóch z napastników. Trzeci wpadł w ręce mundurowych z białostockiej „dwójki” następnego dnia. Dwóch z podejrzanych to białostoczanie, najstarszy natomiast to mieszkaniec gminy Zabłudów. Wszyscy wpadli w ręce policjantów w swoich mieszkaniach. Napastnicy w wieku 18 i 19 lat usłyszeli zarzuty pobicia. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię