Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu wspólnie z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali mężczyznę, który w wynajmowanym na terenie Legnicy mieszkaniu, posiadał znaczną ilość środków odurzających. Dzięki zaangażowaniu i wnikliwej pracy operacyjnej 360 porcji handlowych metamfetaminy i marihuany nie trafi do obrotu. Zatrzymanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Efektem wspólnej pracy operacyjnej kryminalnych Komendy Miejskiej Policji w Legnicy było zatrzymanie 27-latka, który w wynajmowanym mieszkaniu posiadał znaczną ilość środków odurzających.

W trakcie dokładnego sprawdzenia pokoju w sejfie ujawniono białą skrystalizowaną substancję oraz susz roślinny. Wstępne badanie potwierdziło, że jest to marihuana i metamfetamina. Dodatkowo tymczasowo zabezpieczono gotówkę w kwocie 40 700 zł na poczet przyszłej kary. Dzięki zaangażowaniu funkcjonariuszy i wnikliwej pracy operacyjnej 360 porcji handlowych narkotyków nie trafi na legnicki rynek.

Zgodnie z kodeksem karnym za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię