Ponad 15 000 sztuk sterydów anabolicznych i środków na potencję zabezpieczyli policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą głogowskiej komendy. 36-letni mieszkaniec powiatu polkowickiego wprowadzał je do obrotu za pomocą sklepu internetowego bez odpowiedniego zezwolenia. Mężczyzna trafił już do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Może mu grozić kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Funkcjonariusze głogowskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu polkowickiego. Jak ustalili policjanci, mężczyzna za pośrednictwem sklepu internetowego wprowadzał do obrotu gospodarczego leki w postaci sterydów anabolicznych oraz środków na potencję bez wymaganego zezwolenia.

Podczas sprawdzania mieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 14 000 tabletek i ponad 1600 sztuk ampułek zawierających różne produkty lecznicze. 36-latek został zatrzymany. O dalszym losie podejrzanego zdecyduje teraz sąd. Mężczyźnie może grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię