Znana jako Lynn Passion i Lynn Pleasant, 32-letnia Katrina Danforth została skazana na 10 lat więzienia. Była aktorka porno próbowała zlecić zabójstwo jej ex. Do końca nie wiedziała, że mężczyzna podający się za płatnego zabójcę w rzeczywistości był funkcjonariuszem policji.

Proces byłej aktorki filmów dla dorosłych przeprowadzono w sądzie federalnym w Idaho. Z akt sądowych wynika, że 32-latka kilkukrotnie próbowała znaleźć zabójcę, który zlikwiduje jej byłego partnera, a zarazem ojca jej syna. W październiku 2018 jej koleżanka dała jej namiar na mężczyznę, który miał zająć się sprawą.

Cena za „zlecenie” została ustalona na poziomie 5000 dolarów. Kobieta podczas spotkania przekazała zleceniobiorcy połowę kwoty jako zaliczkę. Drugiej wpłaty nie było. Potencjalny zabójca okazał się być tajnym funkcjonariuszem policji. Lynn została aresztowana w grudniu 2018 roku na lotnisku w Waszyngtonie.

Początkowo nie przyznawała się do zarzucanych jej czynów, ale po kilku miesiącach zmiękła. Za podżeganie do zabójstwa, 32-latka została skazana na 10 lat więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię