Na trzy miesiące do aresztu trafił 27-letni mężczyzna podejrzany o przestępstwo o charakterze seksualnym i rozbój dokonany na mieszkance Częstochowy. Taką decyzję podjął sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy. Podejrzany to obywatel Gruzji, który wynajmował mieszkanie na terenie powiatu lublinieckiego. W jego samochodzie policjanci znaleźli przedmioty skradzione kobiecie. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Policjanci z Częstochowy otrzymali zgłoszenie o zgwałceniu i dokonanym rozboju na kobiecie, do którego miało dojść na terenie miasta. Mundurowi niezwłocznie przystąpili do wnikliwego wyjaśnienia sprawy. Równolegle do czynności operacyjnych, prowadzone były działania mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawcy przestępstwa.

Kryminalni z Częstochowy wpadli na trop 27-letniego obywatela Gruzji podejrzewanego o seksualną napaść. Po 2 dniach od zdarzenia zatrzymali go na terenie powiatu lublinieckiego, gdzie wynajmował lokal mieszkalny. W samochodzie mężczyzny policjanci znaleźli także przedmioty skradzione pokrzywdzonej. Decyzją sądu zatrzymany mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu 12 lat więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię