Policjanci z referatu zajmującego się zwalczaniem przestępczości wśród pseudokibiców zatrzymali 20-letniego mieszkańca Katowic. Mężczyzna w lutym br. w jeden z lokalów pobił 26-letniego mężczyznę. Wczoraj podczas przeszukania mieszkania stróże prawa znaleźli amfetaminę. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Policjanci z referatu zajmującego się zwalczaniem przestępczości wśród pseudokibiców katowickiej komendy miejskiej, od lutego br. prowadzili sprawę pobicia 26-letniego mężczyzny, do którego doszło w jednym z katowickich lokali.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców. Śledczy skrupulatnie gromadzili dowody w tej sprawie. Sprawdzali każdą informację, która mogła mieć związek z pobiciem. Czynności te doprowadziły do ustalenia, że sprawcą może być 20-latek z Katowic. Wczoraj kryminalni, razem z antyterrorystami z Katowic, wkroczyli do akcji. W jednej z katowickich myjni samochodowych zatrzymali mężczyznę. Podczas przeszukania jego auta znaleziono 3 maczety, z których jedna ukryta była pod wycieraczką. W mieszkaniu natomiast stróże prawa zabezpieczyli znaczną ilość amfetaminy. 20-letni mieszkaniec Katowic trafił do policyjnego aresztu.

Usłyszał zarzuty posiadania narkotyków oraz pobicia. Dziś o jego dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd. Grozi mu do 3 lat więzienia. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Katowic, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Katowice Północ.

Źródło: KMP w Katowicach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię